- Hoşgeldiniz

Laboratuvar Test Cihazları Laboratuvar Malzemeleri Laboratuvar Kimyasalları

Sitemizde Toplam 16 Firma, 5 Haber, 5 Ürün ve 9 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Boya & Apre Cihazları

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

Etki Materyal Test Çözümleri

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 , No: 291 Okmeydanı -İstanbul
Telefon : 0212 221 75 31 Fax : 0212 221 75 32
E-Posta : etki@etki.com.tr

Cihaz Gruplarımız

Mukavemet Cihazları
Destek Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Elyaf & İplik Cihazları
Kumaş & Konfeksiyon Cihazları
Cihaz Gruplarımız
Hava Şartları & Işık Haslıkları
Solar Klimatik Kabin Haslıkları
Solar Similasyon Sistemleri
Firma Hakkında
Etki firması 1987 yılında kurulmuş olup, uzun yıllardan beri tekstil, otomotiv, plastik ve boya değişik sektörlere ve farklı malzemelere yönelik test çözümleri sunmaktadır.
Firmamız aşağıda belirtilmiş olan çok uluslu şirketlerin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir.
ATLAS Material Testing Technology GmbH (ABD, Almanya):
Tekstil, otomotiv, plastik ve boya endüstrisi laboratuvar ekipmanları.

KHS Steuernagel – Lichttechnik GmbH (Almanya):
Klimatik kabinler, iklim kabinleri

SDL-ATLAS LTD. – (İngiltere):
Geniş bir ürün yelpazesi içeren tekstil test cihazları ve test ürünleri

Testfabrics Inc. (ABD):
Tekstil laboratuarları için sarf malzemeleri

Halihazırda temsil etmekte olduğumuz Alman menşeli ATLAS firması, ürünlerin dayanıklılığı ve kullanım ömürleri ile ilgili testlerin başlatılması ve geliştirilmesinde öncü rol oynamış ve cihazlarını gelişen teknolojiye uygun olarak sürekli yenilemiştir. Atlas hızlandırılmış ışık ve hava haslığı test cihazları ile dünya çapında hizmet vermektedir. Yüksek teknolojiyle üretilmiş olan bu cihazlar, dünya standartlarıyla uyumlu olup, malzemelerin doğal hava şartlarındaki ömürlerini tespit etmeye yarayan fiziksel testler için uygundur.
ATLAS’ın uzun yıllardır temsilcisi olan firmamızın asıl amacı; ATLAS’ın cihazlarını getirtmek, kurmak, eğitimini vermek, satış sonrası teknik destek ve cihaz bakım hizmetleri ve test standartlarının gerektirdiği test malzemelerini temin etmektir.
Atlas firması 2003 yılında SDL firmasını da bünyesine alınca, firmanın adı SDLAtlas olmuş ve Etki aynı zamanda bu firmanın da temsilcisi haline gelmiştir. SDL-Atlas tekstil test cihazları konusunda çok geniş bir ürün gamına sahip olup, halen Türkiye’deki bir çok uluslararası laboratuvarda, birçok üniversitede ve büyük tekstil işletmelerinde cihazları bulunan, aynı zamanda her yıl iki kez kalibrasyon hizmeti veren uluslararası çapta, merkezi Amerika’da bulunan bir şirkettir.
Testfabrics, tekstil sarf malzemelerinde dünya çapında uzman bir kuruluş olup, uzun yıllardır hem dünya piyasasına, hem Türkiye tekstil pazarına kaliteden ödün vermeksizin sarf malzemeleri temin etmektedir.

Boya & Apre Cihazları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sacashi
04 Temmuz 2015 - 10:37

Fason fcretim yapmıyoruz. dcretimlerimiz standart lzteezte, standart boyutlarda, standart ambalajlama sistemiyle ve standart logolarla gere7ekleştirilmektedir. Tfcm Tfcrkiye genelinde satışı yapılan e7iğ kf6ftemizin dfckkanlarda son tfcketiciye servis edilme şekli de aynıdır. Aynı poşet ve baskılı dfcrfcm kağıdı, ıslak mendili tfcm şubelerimizde aynıdır. Bayimiz olduğunda bu standart fcrfcnleri kullarak kurumsal bir yapıya adım atarsınız. Aynı kaliteyi ve aynı servis şeklini yapma taahhfcdfcnde bulunursunuz. Mfcşteri aynı lezzeti ve kaliteyi sizden alırken, başka bir ildeki şubeden de aynı hizmeti almalıdır. Kurumsallığın gereği budur.Bunun dışında fason fcretim gere7ekleştirmiyoruz. Alternatif bir fcretim şeklinin size faydası da olmayacaktır. Bf6yle bir dfcşfcnceniz varsa kendiniz yatırım yapmak ve yasal izinleri kendiniz almanız gerekecektir. Tfcm baskılı fcrfcnleri kendiniz bastırmalı, tfcm sevkiyatı kendiniz gere7ekleştirmeniz gerekecektir. Bu da operasyon maliyetinizi arttıracak ve kar marjınızı dfcşfcrecektir. +1Was this answer helpful?

İlgili Terimler :